Pergole - Pergola Hizmetleri

Pergole olarak da bilinen Pergola sistemleri standart olmamakla birlikte uygulama alanına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Görselliği ile ön plana çıkan Pergole sistemleri, sizin isteğiniz doğrultusunda katalogtan seçeceğiniz özel su geçirmeyen ve güneşe dayanıklı kumaşlar ile tasarlanır. Bu sistemler aynı zamanda konfor ve dayanıklılık özelliği taşır. Yani uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden açıp kapatabilirsiniz. Tüm hava koşullarına dayanıklılık göstermesi de en iyi özelliklerinden biridir. Pergole sisteminin diğer özelliklerinden biri de; istenildiği taktirde etrafı yine sizin seçeceğiniz kaplamalar ile donatılarak ayrı bir hava ve özellik katılabilmesidir. Bu sayede hem güneşten korunmuş olursunuz hem de soğuk ve rüzgarlı havalardan etkilenmemiş olursunuz. Pergola fiyatları ölçü ve malzeme çeşidine göre değişmektedir.

Akıllı Çatı

Akıllı Çatı Pergole Pergola

Düğün salonu, restaurant, cafe, bar, pastahane, park, çay bahçesi, konutlarda teras kat ve bahçede kısacası bütün toplu yaşam alanlarında kullanılır.

Akıllı Çatı ayrıntıları

Düz Pergola

Düz Pergole Pergola

Düz Raylı Pergola Sisteminin çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilip mekanlarınız tam kapalı bir hale dönüştürülebilir.

Düz Pergola ayrıntıları

Oval Pergola

Oval Pergole Pergola

Kumanda ile rahatça ve hızlı bir şekilde açılıp kapanma özelliği ile dış mekanlarınızı her türlü hava koşullarında daha verimli kullanabilmenizi sağlar.

Oval Pergola ayrıntıları

Ahşap Pergola

Ahşap Pergola

Kullanılacak malzemenin şekli ve rengi ile çok farklı şekillerde imal edilerek özgün yapılar ortaya çıkar.

Ahşap Pergola ayrıntıları