Ahşap Şemsiye

Havuzların kenarlarında,restorantlar da,cafeterya,bar bahçelerinde güneşten korunmak adına açık alanlarda tercih edilebilir. Açık alanlarda güneşten korunmak için pratik çözümler sağlar.

Ahşap Şemsiyeler doğal görünüm sağlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilir.

Alüminyum Şemsiye

Alüminyum şemsiyeler genellikle açık hava etkinlikleri veya bahçe mobilyaları için kullanılan dayanıklı ve hafif şemsiyelerdir. Alüminyum malzeme, güçlü, paslanmaz ve hafif olduğu için şemsiyenin taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır.

Ampul Şemsiye

Ampul şeklinde hazırlanmış olan şemsiye modelleri estetik görünümü nedeniyle tercih edilen seçeneklerden biridir. Özel dişli sistemi sayesinde kolay açılır kapanır özelliğe sahiptir. Aşağı yukarı rahatça hareket ettirilmek dolan şemsiyeler istenilen yüksekliğe göre ayarlanabilir.

Teleskopik Şemsiye

Teleskopik şemsiye, genellikle bir kol üzerinde katlanabilen ve açılabilen şemsiye türüdür. Bu tür şemsiyeler, kullanıcıların istedikleri zaman açmak veya kapatmak için kolayca taşıyabilecekleri ve saklayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Teleskopik şemsiyeler, genellikle kompakt ve hafiftir, böylece taşınması kolaydır ve çantanızda veya arabada yer kaplamaz. Bazıları, su geçirmez kumaştan yapılmıştır, böylece yağmurlu havalarda da kullanılabilir.

Bu tür şemsiyeler genellikle otomatik açma ve kapama mekanizmalarına sahiptir, böylece şemsiyeyi açmak veya kapamak için düğmeye basmanız yeterlidir. Ayrıca, bazıları rüzgar direnci artırılmış ve UV koruması eklenmiş, böylece daha sağlam ve daha koruyucu bir yapıya sahiptir.

Teleskopik şemsiyeler, seyahat ederken, kamplarda veya günlük hayatta kullanım için idealdir. Ayrıca, genellikle farklı renklerde ve desenlerde mevcutturlar, böylece kişisel zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Alüminyum Şemsiye

Alüminyum Şemsiyeler 4 kollu,6 kollu,8 kollu ve 12 kollu olacak şekilde özellik göstermektedir.

Güneşten korunmak için cafe,cafeterya,restorant,pastahane bahçelerinde,plajlarda ve yazlıklarda kullanılabilir.

Ampul Şemsiye

Ampul Şemsiyelerin özelliği farklı olarak direğin yanda olmasıdır. Kare ve yuvarlak tipte çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım alanları müşterilerimizin taleplerine göre değişiklik göstermektedir.